UAB „DSM LIT“ yra Latvijos kapitalo SIA „DSM Baltic“ dukterinė įmonė, įsikūrusi Vilniuje. SIA „DSM Baltic“ pradėjo veiklą 2005 metais Latvijoje. Pateikusi platų produkcijos asortimentą, bendradarbiaujant su Rusijos įmonėmis, bendrovė greitai tapo žinoma rinkoje. 2011 metais nuspręsta plėsti įmonės veiklą – įsteigta dukterinė įmonė Lietuvoje UAB „DSM LIT“.
Pagrindinė įmonės veiklos sritis - didmeninė prekyba bendraašiais (koaksialiniais) ir kompiuteriniais kabeliais vidaus ir lauko instaliacijai, taip pat įvairios jungtys, atšakotuvai, dalikliai ir kita telekomunikacinė įranga.
Siūlome VECTRUM silpnų srovių produktus iš patikimų ir ilgametę gamybos patirtį turinčių Azijos ir Europos gamyklų, naudojančių modernias produkcijos gamybos linijas, užtikrinančias aukštą gaminio kokybę. Dėl šios priežasties galime pasiūlyti konkurencingą kainą bei aukštą prekių kokybę.
Kompanija vykdo „skaidrią“ produktų tiekimo politiką, iš anksto informuodama savo klientus apie produkcijos technologinius pakeitimus. Nesiūlome prastos kokybės produktų už žemiausią kainą.
UAB „DSM LIT“ – tai kvalifikuotas, darbštus, energingas ir ilgametę darbo patirtį telekomunikacijų srityje turintis kolektyvas. Profesionalūs darbuotojai ypatingą dėmesį skiria klientų aptarnavimui bei konsultavimui. Įmonės komanda nuolat tobulina darbo metodus ir įgyvendina naujus projektus.
Svarbiausias mūsų tikslas – patenkintas klientas. Suteikiame išsamią informaciją apie produktus, išaiškiname giminingų prekių skirtumus, klientas pats nusprendžia koks produktas geriausiai atitinka jo poreikius.
Mes visada pasiruošę išklausyti ir padėti savo esamiems ir būsimiems klientams.

Mielai atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.